monkomp logo duze strona.jpg

Dowiedz się więcej o nas!

Firma Monkomp, będąc dystrybutorem kas fiskalnych w Trójmieście, oferuje najlepsze rozwiązania sprzedażowe od sprawdzonych producentów, przeznaczone dla placówek handlowo-usługowych. Oprócz urządzeń fiskalnych i terminali płatniczych w naszej ofercie znajdują się między innymi skanery kodów kreskowych, drukarki etykiet, kolektory danych oraz programy sprzedażowe.

Nasi doradcy w Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie pomagają klientom wybrać kasę fiskalną zgodną z ich oczekiwaniami – systemy sprzedaży są zawsze dopasowane do warunków danego przedsiębiorstwa. Dojeżdżamy do klientów całego Trójmiasta, aby oferować swoje usługi. Dlatego właśnie nasze kasy fiskalne chętnie kupują osoby z Sopotu, Gdyni i Gdańska oraz okolic.

Proponujemy również wagi kontrolne, kalkulacyjne oraz platformowe, akcesoria do kas fiskalnych. Działamy w programie POLSKA BEZGOTÓWKOWA, dlatego terminal płatniczy Gdańsku, Gdyni czy Sopocie przez pierwsze 12 miesięcy jest dla Państwa całkowicie darmowy. My możemy wykonać dla Państwa usługę podłączenia terminalu do kasy fiskalnej.

Zapewniamy Klientom kompleksowy serwis kas fiskalnych w Trójmieście – począwszy od wyboru najlepszego urządzenia, poprzez instalację oprogramowania i wdrożenie urządzenia w powstający system sprzedażowy przedsiębiorstwa. Jeśli w czasie eksploatacji urządzenia pojawią się jakieś problemy, nasz serwis kas fiskalnych z Gdańska na pewno znajdzie przyczynę usterki i zlikwiduje ją.

Oferujemy szkolenia z obsługi kas fiskalnych w Gdańsku, Sopocie i Gdyni. Udzielamy wsparcia w przypadku problemów z prawidłowym funkcjonowaniem kasy fiskalnej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wszystkich klientów z Gdańska, Gdyni czy Sopotu, którzy są zainteresowane kasami fiskalnymi.

MonKomp – dystrybutor kas fiskalnych i terminali płatniczych w Sopocie, Gdańsku i Gdyni.