Kasy online nadchodzą !

Prezydent RP Andrzej Duda podpisał Ustawą o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawy – Prawo o miarach. Tak więc to już pewne – od 1 maja 2019 roku kasy online wchodzą w życie !

Kasy fiskalne online nadchodzą

Dnia 15.03.2019 roku sejm RP przegłosował wprowadzenie Ustawy o zmianie ustawy o podatku od towaru i usług oraz ustawy – Prawo o miarach. Tak więc najprawdopodobniej od dnia 1.05.2019 roku wejdą na rynek kasy Online. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień na kasy.

Kasy fiskalne dla TAXI z kopia elektroniczną !

Od jakiegoś czasu posiadamy w sprzedaży nowe modele specjalizowanej kasy fiskalnej do taksówek – VEGA TAXI E. W nowej kasie poprawione zostały błędy (m. in. migający ekran) oraz została zainstalowana kopia elektroniczna paragonu na karcie pamięci microSD. Już nie będzie trzeba przechowywać kopii wydruków. Dzięki temu zaoszczędzimy na papierze oraz nie będzie problemu z kopią

Modernizacja strony

Już niebawem ruszy nowa zakładka „Produkty” z większością naszego asortymentu. Kasy fiskalne do wszystkich rodzajów punktów, drukarki fiskalne, systemy sprzedaży, kasy fiskalne dla TAXI, terminale płatnicze, skanery kodów kreskowych, drukarki etykiet i wiele więcej. Proszę dzwonić na wszystkie pytania odpowiemy telefonicznie, dojedziemy do Państwa w celu prezentacji naszych produktów !